Skladové položky: zboží, které běžně máme skladem může v době covidu kvůli váznoucímu zásobování krátkodobě chybět, i když je objednáno a čekáme na jeho doručení.

Mlýnky, vločkovače Schnitzer

8 položek celkem
Elektrický mlýnek a vločkovač na obilí SCHNITZER VARIO METAL
18 900 Kč

Výkonný elektrický mlýnek a vločkovač v jednom. 

Kód: 94
Elektrický mlýnek na obilí a vločkovač SCHNITZER VARIO WOOD
18 900 Kč

Výkonný elektrický mlýnek a vločkovač v jednom s prodlouženou zárukou 5 let. 

Kód: 102
Elektrický mlýnek SCHNITZER CEREALO 200 Antracit
11 900 Kč

Elektrický mlýnek CEREALO 200, silný průmyslový 600W motor. Mlýnek získal v  nezávislém testu v Německu hodnocení velmi dobrý (známka 1,4). Záruka 7 let.

Kód: 139
19650 Cerealo 200 natur 800x600px
11 900 Kč

Elektrický mlýnek CEREALO 200 natur, silný 600W motor. Mlýnek získal v  nezávislém testu v Německu hodnocení velmi dobrý (známka 1,4). Záruka 7 let.

Kód: 376
Elektrický mlýnek na obilí SCHNITZER CEREALO 100 ANTRACIT
od 1 380 Kč

Elektrický mlýnek menší velikosti se silným průmyslovým motorem. Díky výměnnému mlecímu příslušenství je vhodný pro domácnosti, kde se jen část rodiny stravuje bezlepkově. 

Kód: 96/VYM
Elektrický mlýnek obilí SCHNITZER CEREALO 100 NATUR
od 1 380 Kč

Elektrický mlýnek obilí se silným motorem, který umele i kukuřici.Díky výměnnému mlecímu zařízení je vhodný pro domácnosti, kde se jen část rodiny stravuje bezlepkově. 

Kód: 97/VYM

 

MLÝNKY NA OBILÍ: umlít si vlastní, čerstvou, celozrnnou mouku je docela jednoduché, máte-li doma mlýnek. S mlýnkem si můžete umlít mouku z různých obilovin, rýže, kukuřice, quinoi. Důležité je, že při domácím mletí mouky je zachován obal zrna a to se všemi důležitými látkami jako jsou vápník, zinek, železo, hořčík, vitamíny B a vitamín E. Tyto látky jsou odstraněním obalu zrna  a semletím pouze vnitřní části na bílou mouku do značné míry ztraceny. 

Mlýnky na obilí nahrazují dřívější mletí v mlýnech s mlecími kameny. V mlýncích je použit kámen KORUND, který je druhým nejtvrdším nerostem hned po diamantu. Na Mohsově stupnici tvrdosti má číslo 9 (diamant má číslo 10). Tomu také odpovídají ceny mlýnků, které ale vydrží dlouhé roky. 

UPOZORNĚNÍ!

V současné době není v ČR ani SR oficiální zastoupení firmy Schnitzer. Naše firma ale spolupracuje s firmou Schnitzer na přímo. Zašleme jim dopředu platbu za objednané zboží a to je pak distribuováno přímo z Německa k našim českým zákazníkům domů. Sice je nutná platba dopředu (nebo alespoň částečná záloha), ale odpadá nutnost dvojí dopravy (z firmy Schnitzer k distributorovi a od distributora k zákazníkům). Nejen že se tak ušetří nemalé náklady, ale nedochází zbytečně k dvojí přepravní manipulaci.