Restaurační karta

Restaurační karty jsou malé informační kartičky používané pro zlepšení komunikace mezi zákazníkem s celiakií, potravinovou alergií/intolerancí  a obsluhou restaurace. Restaurační karty se používají v českém jazyce (například dítě na škole v přírodě), ale zejména při zahraničních cestách v cizích jazycích.

Bezlepkovou restaurační kartu si můžete na Celiac Travel stáhnout zdarma v různých jazycích: http://www.celiactravel.com/cards/ 

Často se ale ocitneme v situaci, kdy potřebujeme restaurační kartu modifikovat. Doplnit další potravinové alergie/intolerance nebo vypracovat kartu odpovídající zcela individuálním potřebám. Nabízíme návrh, úpravu a překlad restaurační karty do jakéhokoliv jazyka. Cena se odvíjí od složitosti úprav a jazyka. Nejčastěji se cena pohybuje kolem cca 150 - 200,- Kč. Kartu můžeme zaslat hotovou a nebo předat v elektronické podobě. 

Pobytové karty slouží pro vyjednání speciálních pobytových podmínek alergiků a astmatiků.  Hodí se již při rezervaci  pro vyjednání podmínek a poté v průběhu ubytování.

Nepodceňujte své speciální stravovací a pobytové potřeby při cestování. Udělejte vše, abyste eliminovali vznik zdravotních komplikací na cestách. Nikdy nevíte, jak vzdálená a kvalitní lékařská péče vám bude k dispozici a kolik peněz za ní pak zbytečně utratíte.