Restaurační karta/pobytová karta v cizím jazyce

119
Neohodnoceno
Návrh, úprava a překlad restaurační karty pro celiaky, při potravinové alergii/intoleranci a pobytové karty

  • 123,97 Kč bez DPH
  • Na dotaz
150 Kč
Kategorie: Restaurační karta
 

Restaurační karta

Karta informující o zvláštních stravovacích potřebách při stravování. Navrhneme, upravíme a přeložíme restaurační kartu do jakéhokoliv jazyka. Vhodné při jakémkoliv dietním omezení: celiakie, potravinová alergie, potravinová intolerance, diety vynucené onemocněním (jaterní, žlučníková atd.).

Zdarma si můžete kartu stáhnout ze stránek http://www.celiactravel.com/cards/ . Pokud však potřebujete individualizaci restaurační karty, rádi vám pomůžeme. 

 

Pobytová karta

Karta informující o zvláštních potřebách při ubytování. Navrhneme, upravíme a přeložíme pobytovou kartu do jakéhokoliv jazyka. Vhodné pro astmatiky, alergiky na pyly, plísně, roztoče domácího prachu. Nebojte se sdělit personálu ubytovacího zařízení již při objednávce, jaké máte potřeby. Nechte si písemně potvrdit dohodnuté podmínky. Na vyjednaných podmínkách potom během ubytování trvejte. Můžete požadovat speciální úklid před příjezdem, pokoj bez závěsů, koberců, funkční lůžkoviny pro alergiky nebo alespoň čerstvě vypranou přikrývku a polštář. 

Informace obsažené v kartě použijete při rezervaci a poté jí budete používat při ubytování.

 

Karty si můžete objednat buď v elektronické podobě (po uhrazení a vaší korektuře zašleme e-mailem) nebo karty vytiskneme, zalaminujeme a zašleme je doporučeně jako listovní zásilku poštou. Pro upřesnění vašich požadavků nám prosím napište na www.info@centrumalergie.cz