Skladové položky: zboží, které běžně máme skladem může v době covidu kvůli váznoucímu zásobování krátkodobě chybět, i když je objednáno a čekáme na jeho doručení.

Bezprašné sálavé panely

3 položek celkem

Cena

538910790
1538910790

Značky

Položek k zobrazení: 3
haverland xtal4b i5959
10 790 Kč

Sálavý panel HAVERLAND XTAL6B

Kód: 90
Sálavý topný panel do koupelny HAVERLAND XTAL 4 B
5 890 Kč

Sálavý panel HAVERLAND XTAL4B

Kód: 89
haverland xtal4n i5958
5 389 Kč

Sálavý panel HAVERLAND XTAL6N

Kód: 428

Sálavé topné panely jsou velmi vhodnými topidly pro alergiky, protože nevíří prach.  Chladný vzduch od podlahy je vytápěn topením, teplý stoupá nahoru ke stropu a ochlazený se vrací zpět k podlaze. Tím jsou neustále vynášeny částečky prachu, které dráždí a vysušují dýchací cesty.

Při vytápění klasickým topením dochází k cirkulaci vzduchu, který teprve až se ohřeje, postupně ohřívá předměty v místnosti. U sálavých panelů je tomu naopak.

Sálavé topné panely vyzařují teplo infračerveným zářením (elektromagnetické vlnění v infračerveném spektru záření) tak, jako Slunce. Toto teplo nejprve ohřívá předměty a stěny místnosti a ty pak vyzařují teplo do prostoru. Díky tomu pociťujeme vyšší teplotní komfort při nižší teplotě vzduchu. Jsou téměř bezprašné.

Sálavé topné panely mají o cca 20% nižší spotřebu energie než konvenční vytápění, jsou elegantní. Některé typy nevyžadují montáž na zeď.

Technologické inovace a kvalita výroby sálavých topných panelů HAVERLAND  jsou široce respektovány po celém světě. Výrobky Haverland jsou vhodné do domácnosti, kanceláře, veřejných budov, hotelů atd.