Matrace Pikolin King

Kód: 413/KIN2
Akce Tip
Neohodnoceno
Značka: PIKOLIN
20 900 Kč –53 %
King 2018
20 900 Kč –53 % 9 800 Kč 8 099,17 Kč bez DPH

Zvolte variantu

 

Detailní informace

Název: King, Quebec: 180x200
Skladem (2 ks) | 413/KIN2
20 900 Kč
9 800 Kč
8 099,17 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

  

 

 

 

  

 

1.Svrchní elastická textilie potahu s vysokou prodyšností.

 

2. Komfortní vrstva z viskoelastické pěny Viscofoam®. Přizpůsobuje se anatomii těla podle tlaku a tzv. tepelného otisku. Umožňuje zaujmout při spánku přirozenou ergonomickou polohu. Pomáhá uvolnit svalové napětí a zabraňuje přerušování spánku častým otáčením těla.

3. Vrstva FiberCel® z dvousložkového materiálu složeného z polyesterové textilie na svrchní straně a polyéterové HR pěny na spodní straně. FiberCel® se nachází mezi jednotlivými vrstvami pěn uvnitř matrace. Účelem je odvod tepla ze středu vnitřní části matrace.

4. Speciální tlumící vrstva z polyéterové pěny s vysokou hustotou významně prodlužující živostnost matrace tím, že zamezuje proležení komfortních vrstev na pružinovém jádru. Tlumící vrstva progresivně odděluje pružiny od měkkých komfortních pěn. Nedochází tak k tomu, že by uživatel po nějaké době používání matrace cítil pružiny. Kvalita tlumící vrstvy rozhoduje o životnosti pružinové matrace. Matrace PIKOLIN® mají prodlouženou životnost díky vysoce kvalitní tlumicí vrstvě.

5. Blok kontinuální pružiny Normazone®s 5 nezávislými ergozónami. Zónování respektuje hmotnosti různých částí těla a zajišťuje správnou posturu páteře během spánku.

6. Čtyři všitá madla pro snadnou manipulaci.

T Triple Barrera®(červené kolečko s „T“): je účinná, komplexní a trvalá hygienická ochrana svrchních, spodních a bočních pěnových vrstev matrace proti všem základním alergenům a to po celou dobu životnosti matrace. Exkluzivně jen u matrací PIKOLIN®.

Matrace je oboustranná pro delší životnost. Díky otáčení matrace dochází k pomalejšímu opotřebení.