Tip Doprava zdarma

OUTLAST® THERMO-REGULATOR polštář z paměťové pěny Viscofresh, zdarma polštářový chránič

233
Neohodnoceno

ZDARMA OBDRŽÍTE POLŠTÁŘOVÝ CHRÁNIČ ZE 100% BAMBUSOVÉHO ŽERZEJE opatřeného nepropustnou hyperprodyšnou membránou!

Polštář z paměťové pěny Viscofresh se snímatelným potahem z inteligentního materiálu OUTLAST® vyvinutého NASA pro potřeby astronautů během pobytu v kosmu. Materiál udržuje teplotní rovnováhu během spánku a výrazně zkvalitňuje spánek. Zabraňuje nadměrnému pocení a zmírňuje pocit chladu.

Snižuje noční pocení o 50%.


  • 2 041,32 Kč bez DPH
  • Objednáno
2 470 Kč
Kategorie: OUTLAST® proti pocení
Záruka: 2 roky
 

OUTLAST® aktivně udržuje ideální tepelný komfort těla během spánku. Zamezuje přehřívání těla s nežádoucím pocením a nebo ztátě tepla v chladném období. Snižuje pocení o 50%.

S OUTLAST® není ani horko, ani zima. Díky termoregulačnímu efektu je fáze hlubokého spánku prodloužena, spánek je delší a kvalitnější.

 

Pokud se kůže přehřívá, termokapsle obsažené v potahu polštáře akumulují nadbytečné teplo. Jakmile se kůže začne ochlazovat, teplo opět vrací zpět. Tyto miniaturní termokapsle jsou nevyčerpatelnými akumulátory, snesou praní a jsou odolné vůči mechanickému poškození.

Polštář je vyroben z viskoelastické pěny vysoké hustoty, na stisk je měkký a poddajný.

Viscoelastická paměťová polyuretanová pěna se vlivem tlaku a tepla lidského těla stává měkčí a poddajnou. Tím dochází k rovnoměrnému rozložení tlaku na tělo a k eliminaci tlakových bodů v krčních partiích. Snižuje se tím frekvence změn polohy těla během spánku a ten se tak stává příjemnějším a kvalitnějším.

 

Ke každému polštáři dostanete ZDARMA jako dárek bariérový chránič polštáře s hyperprodyšnou membránou ze 100% bambusového žerzeje. Chránič je nepropustný a významně prodlouží životnost polštáře, který nelze prát.

Vyrobeno ve Španělsku


Složení:

Svrchní materiál : 100% bavlna OUTLAST®, výplň: 100% viskoelastická pěna vysoké hustoty

Údržba potahu polštáře OUTLAST® : praní na 40°C, sušení na nízkou teplotu v sušičce

 

nesmí se prátnesmí se chemicky čistitnesmí se bělitnesmí se čistit za mokranesmí se žehlit