OUTLAST® THERMO-REGULATOR polštář z paměťové pěny Viscofresh

Kód: 233
Neohodnoceno
2 720 Kč 2 247,93 Kč bez DPH

Polštář z paměťové pěny Viscofresh se snímatelným potahem z inteligentního materiálu OUTLAST® vyvinutého NASA pro potřeby astronautů během pobytu v kosmu. Materiál udržuje teplotní rovnováhu během spánku a výrazně zkvalitňuje spánek. Zabraňuje nadměrnému pocení a zmírňuje pocit chladu.

Snižuje noční pocení až o 50%.

Detailní informace

Detailní popis produktu

OUTLAST® aktivně udržuje ideální tepelný komfort těla během spánku. Zamezuje přehřívání těla s nežádoucím pocením a nebo ztrátě tepla v chladném období. Snižuje pocení o 50%.

S OUTLAST® není ani horko, ani zima. Díky termoregulačnímu efektu je fáze hlubokého spánku prodloužena, spánek je delší a kvalitnější.

 

Pokud se kůže přehřívá, termokapsle obsažené v potahu polštáře akumulují nadbytečné teplo. Jakmile se kůže začne ochlazovat, teplo opět vrací zpět. Tyto miniaturní termokapsle jsou nevyčerpatelnými akumulátory, snesou praní a jsou odolné vůči mechanickému poškození.

Polštář je vyroben z viskoelastické pěny vysoké hustoty, na stisk je měkký a poddajný.

Viscoelastická paměťová polyuretanová pěna se vlivem tlaku a tepla lidského těla stává měkčí a poddajnou. Tím dochází k rovnoměrnému rozložení tlaku na tělo a k eliminaci tlakových bodů v krčních partiích. Snižuje se tím frekvence změn polohy těla během spánku a ten se tak stává příjemnějším a kvalitnějším.

 Vyrobeno ve Španělsku


Složení:

Svrchní materiál : 100% bavlna OUTLAST®, výplň: 100% viskoelastická pěna vysoké hustoty

Údržba potahu polštáře OUTLAST® : praní na 40°C, sušení na nízkou teplotu v sušičce

Rozměr: 40x70 cm, 50x70 cm

 

nesmí se prátnesmí se chemicky čistitnesmí se bělitnesmí se čistit za mokranesmí se žehlit

Doplňkové parametry

Kategorie: OUTLAST® termoregulační
Záruka: 2 roky